Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Reference

TEXTILNÍ HALY TYP V

Ocelová montovaná hala typu V má konstrukčně vyvinutý systém, tak aby uspořila pro klienta místo v hale. Konstrukce textilní haly (plachtové haly) je navržena z plnostěnných či jeklových ocelových profilů, které mají svůj důraz z hlediska pevnosti. Konstrukce této montované haly má svůj důraz na cenu a rychlost výstavby.
Tento typ ocelové haly je navržen tak, aby odolával sněhové a větrové oblasti. Ve standartu dodáváme ocelovou konstrukci této montované haly v syntetické základní a vrchní barvě RAL 7012. Je možné dodat i jiný odstín RAL. Tato montovaná hala je navrhována od 8 m až do 20 m šířky dle sněhové oblasti. Nejčastější využití této montované ocelové haly: skladová hala, výrobní hala, seník a zastřešení, kteréhokoliv výrobku, materiálu či automobilů.

TEXTILNÍ HALY TYP A

Speciálně vyvinutá montovaná hala z příhradové konstrukce se sedlovou střechou s rovnými boky. Ocelová hala se skládá z různých jeklových nebo trubkových příhradových rámů a je dbáno na svůj důraz z hlediska ceny a sněhového zatížení či větrové oblasti. Standardně se ocelová konstrukce montované haly dodává v základní a vrchní barvě RAL 7012 šedivé barvy a je možné ji aplikovat i v jiných odstínech barvy. Tato montovaná hala je nejprodávanějším typem konstrukce. Tato hala s příhradovou konstrukcí je navrhována od 15 m až do 80 m šířky.
Textilní montované haly (plachtové haly) typu A mají široké využití pro mnoho firem v průmyslu, zemědělství, letectví a také ve sportu. V praxi se tyto ocelové haly nejčastěji využívají, jako skladové haly, sportovní haly, hangáry pro letadla, jízdárny, výrobní haly, zastřešení silážních žlabů, seníky, kravíny, atd.

TEXTILNÍ HALY U a O

Svůj důraz a smysl má i montovaná oblouková hala typu U a O. U těchto typů montovaných hal byl kladen důraz na vzhled a specifikaci využitelnosti. Montovaná oblouková hala typu U má obloukovou střechu s rovnými boky nebo bez rovných boků. Montovaná oblouková hala je navržena z příhradové konstrukce z trubkových profilů v podélném směru provázané. U ocelové haly je kladen důraz na cenu, vzhled, kvalitu a rychlost výstavby. Tato ocelová hala je variabilní do délky přidání jednotlivých rámů k sobě provázané v podélném směru. Na přání zákazníka umíme konstrukci pozinkovat, kde je životnost mnohem vyšší. Montovaná oblouková hala odolává sněhové nebo větrové oblasti. Halu lze vyrovnávat pomocí základny U na nerovný stávající povrch. Ve standartu dodáváme obloukovou halu v syntetické základní a vrchní barvě RAL 7012. Je možné dodat i jiný odstín RAL. Tato oblouková hala je navrhována od 10 m až do 30 m šířky dle sněhové oblasti. Oblouková hala se nejvíce využívá jako skladová hala, seník nebo zastřešení materiálu nebo výrobků.

PLECHOVÉ HALY

Plechová montovaná hala je tvořena příhradovou nebo bez příhradovou konstrukcí nebo jejich kombinací, plnostěnné sloupy a příhradové vazníky. Montovaná hala má tvar sedlové střechy s menším úhlem stupňů. Svými vlastnostmi je plechová hala dimenzována na sněhové a větrové oblasti. Plechovou halu lze dodat a namontovat do jakékoli sněhové a větrové oblasti. Na přání zákazníka umíme konstrukci pozinkovat, kde je životnost mnohem vyšší.

Plechové montované haly vyjíme s maximální kvalitou a užitnými vlastnostmi. Je ozdobou každé rozvíjející firmy. Vyrábíme plechové haly s trapézovým plechem či zatepleným panelem PUR, PIR nebo PS. Plechová montovaná hala je využívána hlavně jako výrobní hala, prodejní hala, skladová hala, kravín, seník, zastřešení silážních žlabů, výrobků nebo materiálu.

Představujeme Vám ukázku našich vybraných referencí, které jsme vyrobili a postavili. Neváhejte si vybrat halu podle Vašich představ a kontaktovat nás na tel. + 420 777 593 210.MenuX