Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dotace z EU na montované haly

 
Další součástí naší společnosti je doplněk služby nabízené našim klientům zajištění dotací na haly z EU či státního rozpočtu. Tímto klienti firmy KoHal s.r.o. sníží investiční náklady až o 60% (režim blokové výjimky) a v některých případech dokonce až o 90% (režim de-minimis). 
Dotace pro nás zajišťuje poradenská společnost, která má dlouholeté zkušenosti v této oblasti, o čemž svědčí reference. K dotacím na montované haly zajišťujeme vyřízení povolení, vizualizace, studii, zpracování žádostí a jiné.

Společnost KoHal s.r.o. společně s dotační firmou úspěšně vyřizují dotace!


Dotace z EU je možné čerpat:

  • výrobní haly – k realizaci výrobní haly s nízkou pořizovací cenou a rychlou výrobou se v poslední době preferují výstavby lehké montované haly.
  • skladové haly – naše montované haly jsou nejčastěji využívány jako skladové haly pro skladování různého materiálu.
  • sportovní haly - montované haly jsou velice oblíbené při zastřešení různých sportovních hřišť či jiné sportovní plochy, slouží nejčastěji k zastřešení tenisových kurtů, florbalového či volejbalového hřiště, plaveckého bazénu atd.
  • jízdárny - výstavba zakrytých jízdáren je podporována z dotačních titulů Ministerstva zemědělství ČR. Tato podpora se týká nejen investic do sportovních zařízení (zmíněné jízdárny), ale také se zde dá financovat rekonstrukce nebo nová výstavba ubytovacích zařízení se zaměřením na agroturistiku a venkovský cestovní ruch. Dalšími oblasti podpory mohou být úpravy okolí ubytovacích a sportovních zařízení (zpevněné plochy, přístupové komunikace, zeleň, místa oddychu apod.).
  • hangáryhaly je možné financovat z dotací z EU
  • zastřešení

V případě zájmu je možné nás kontaktovat na telefonním čísle +420 777 593 210 a zjistit si reference a aktuální možnosti čerpání dotací. Neváhejte a kontaktujte nás, konzultace zdarma!!!

V případě zájmu o dotace na emailovou adresu info@kohal.cz
 


MenuX