Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

ZEMĚDĚLSKÁ HALA v HRACHOLUSKÁCH, okr. Prachatice

ÚČEL HALY

Hala pro skladováním krmiv.

ZAJÍMAVOST HALY

Na přání zákazníka jsme opláštili střechu bílou plachtovinou pro lepší viditelnost v hale a levnější cenu za halu. Pro lepší odvětrání v hale jsme na hřeben zemědělské montované haly umístili samočinné ventilační turbíny. Součástí ocelové konstrukce je obvodová podezdívka, která zabraňuje vsakování vody ho haly.  Hala je ukotvena na betonový obvodový pas. Pro lepší manipulaci s krmivy je zhotoven asfaltový povrch uvnitř zemědělské haly. Součástí dodávky bylo vyřízení povolení na halu, instalace svítidel s revizní zprávou a okapový systém.


Plechová montovaná hala je tvořena příhradovou nebo bez příhradovou konstrukcí nebo jejich kombinací, plnostěnné sloupy a příhradové vazníky. Montovaná hala má tvar sedlové střechy s menším úhlem stupňů. Svými vlastnostmi je plechová hala dimenzována na sněhové a větrové oblasti. Plechovou halu lze dodat a namontovat do jakékoli sněhové a větrové oblasti. Na přání zákazníka umíme konstrukci pozinkovat, kde je životnost mnohem vyšší.

Plechové montované haly vyjíme s maximální kvalitou a užitnými vlastnostmi. Je ozdobou každé rozvíjející firmy. Vyrábíme plechové haly s trapézovým plechem či zatepleným panelem PUR, PIR nebo PS. Plechová montovaná hala je využívána hlavně jako výrobní hala, prodejní hala, skladová hala, kravín, seník, zastřešení silážních žlabů, výrobků nebo materiálu.Zpět na výpis článků


MenuX