Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SKLADOVÁ MONTOVANÁ HALA v NOVÉ ČERVENÉ VODĚ okr. JESENÍK

ÚČEL HALY

Sklad krmiv.

ZAJÍMAVOST HALY

Hala je ukotvena na silniční panely. Montovaná hala má na střeše samočinné ventilační turbíny pro větší cirkulaci vzduchu v hale. Na přání zákazníka jsme opláštili střechu montované haly bílou textilií a boky zelenou textilií. Hala má 2 ks pojezdových plechový vrat o velikosti 4 x 4,2 m.


Montované haly jsou nejčastěji využívány jako skladové haly pro skladování různého materiálu či zboží. Montované ocelové haly jsou v dnešní době jedněmi z nejvyužívanějších staveb v oblasti průmyslu, poskytování služeb a zemědělství. Skladové montované haly navrhujeme a vyrábíme s maximální kvalitou a užitnými vlastnostmi. Skladová montovaná hala je tvořena příhradovou nebo bez příhradovou konstrukcí nebo jejich kombinací, plnostěnnými sloupy a příhradovými vazníky. Skladové haly dodáváme s textilním, plechovým nebo zatepleným opláštěním. Veškeré typy montovaných hal, které nabízíme, jsou vhodné k realizaci skladové haly.

 


Zpět na výpis článků


MenuX