Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

CENOVÁ AKCE – textilní hala z plnostěnných profilů

Cenová AKCE – TEXTILNÍ HALA o rozměrech 15 x 40 m do I.-III. sněhové oblasti. Ocelová montovaná hala je z plnostěnných profilů s technickou textilií v barevném nebo bílém provedení. Životnost textilie až 20 let. Záruka na halu jsou 4 roky. Jedná se o ocelovou montovanou halu, kterou lze demontovat či prodlužovat


Textilní montovaná hala má široké využití pro mnoho firem v průmyslu, zemědělství, letectví a také ve sportu. V praxi se tyto ocelové textilní haly nejčastěji využívají, jako skladové halysportovní halyhangáry pro letadlajízdárny, zastřešení silážních žlabů, kravíny a seníky.
Veškeré Vaše dotazy a poznámky k této hale můžete napsat do online poptávkového formuláře. Snažíme se vždy pro zákazníka vytvořit takovou cenovou nabídku na montovanou halu kde je nejvýhodnější poměr ceny/kvality/užitkových vlastností. Můžete nás také kontaktovat na emailu valek@kohal.cz nebo na tel. čísle 777 593 210.

ODKAZ NA ONLINE POPTÁVKU


 
Zpět na výpis článků


MenuX